Vacature Monteur Landbouw-, Tuin en Parkmachines (full-/parttime)

Jochems Land- en Tuinbouwmachines is per direct op zoek naar een gemotiveerde monteur om ons team te versterken. Werk je graag zelfstandig en hou je van afwisselend werk? Dan past deze baan bij jou!

Wie zijn wij?

Jochems Land- en Tuin is opgericht in augustus 2003. Wij zijn een handelsonderneming die zich richt op de in- en verkoop van nieuwe en gebruikte land- en tuinbouwmachines. De hoofdmoot is de in- en verkoop van zitmaaiers voor particulier gebruik. Daarnaast verkopen wij allerhande land- en tuinbouwmachines als veegmachines, bladblazers, kettingzagen, bosmaaiers, tuinfrezen, (mini) tractoren, enz. Onze lijnen zijn kort, de prijzen zijn scherp en wij bieden de klant altijd een oplossing! Dit kunnen wij bewerkstelligen doordat wij een kleine organisatie zijn waar een klant zich “thuis” voelt.

Wat ga je bij ons doen?

Alle voorkomende reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan landbouw-, tuin- en parkmachines. Om 8.00 uur beginnen wij met een kop koffie, waarna je de eerste machine in de werkplaats onder handen gaat nemen. Tussendoor een verhuurmachine meegegeven aan een klant en een klant helpen die geïnteresseerd is in een (nieuwe) machine. Tussen de middag eten wij gezamenlijk een (op vrijdag een luxe) boterham. Na de middag ga je in het zonnetje bij een klant thuis een maairobot installeren. Aan het einde van de dag kun je met een voldaan gevoel naar huis of drinken wij nog iets op de zaak.

Wat verwachten wij van jouw?

 • middelbare technische opleiding
 • affiniteit met tuin- en parkmachines
 • flexibele en servicegerichte instelling
 • geldig rijbewijs (voorkeur BE).

Wat bieden wij jouw?

 • een uitdagende en zeer afwisselende baan
 • werken bij een gezellig bedrijf
 • opleidings- en groeimogelijkheden
 • werken met alle soorten, maten en merken machine- goed salaris met super secundaire arbeidsvoorwaarden.

Wil je deel uitmaken van ons team? Stuur jouw Curriculum Vitae naar info@jochemslandentuinbouwmachines.nl of bel naar Ronald Jochems; 06-25024681

3 VIKING motormaaiers (type MB755KS, KAWASAKI, Pro, 2013)

3 VIKING motormaaiers (type MB755KS, KAWASAKI, Pro, 2013)

Comfortabele krachtige grasmaaier met benzinemotor met Kawasaki-OHV-motor. Voor grote gazons tot 2500 m². Lange levensduur en robuust door aluminium behuizing met stootstrippen. Uiterst comfortabel door de aandrijving met 3 versnellingen en de messenremkoppeling. Voor het bijzonder veeleisend en professioneel gebruik op grote gazons.

3 ingeruilde (worden ook als dusdanig verkocht) Viking motormaaiers uit bouwjaar 2013. Machines starten, lopen en werken prima!. Prijs € 575,- ex. BTW (per stuk!). Nieuwprijs € 1.485,- ex. BTW.

Specificaties

 • Type: MB 755 KS
 • Motor: Kawasaki FJ180 motor
 • Vermogen: 6 pk
 • Soort maaidek: aluminium
 • Maaibreedte: 53 cm
 • Maaihoogte: instelbaar van 30 tot 85 mm
 • Inhoud vangbak: 80 liter
 • Gewicht: 62 kg.
 • Aanvullende informatie:
  • aandrijving (3 versnellingen)
  • BBC (mesremkoppeling)
  • opklapbare duwstang. 

   

 • Prijs € 575,- ex. BTW / stuk

Deel dit product